IYON MIKROSIL RA 6020
365 kez okundu.

Silikon Esaslı Yumuşatıcı
Maddenin Yapısı : Mikro silikon emülsiyonu
Iyonik Yapısı : Noniyonik
Görünüşü : Berrak, akıcı sıvı
pH : 4-5

Özellikleri : Her tür kumaşta ve boya cinsinde kullanılabilen, materyale dolguluk, yumuşaklık ve kayganlık veren mükemmel bir mikro silikon emülsiyonudur. Hidrofilik özelliği sayesinde kumaşın hidrofilitresini artırır. Özellikle havlu tipi kumaşlar için çok uygundur. Dikiş kolaylığı sağlar ve makine iğnesinin yapacağı izi önler. Buruşma, kırışma ve kırıkları önler. Sararmaya sebep olmaz. Kullanılırken katalizör gerekmez. Işık ve renk haslıklarına olumsuz bir tesiri olmadığı gibi, renkleri daha parlak ve canlı gösterir. Sürtme, ter ve yıkama haslılıklarını olumsuz etkilemez. Siyah kükürt boyamalarında mükemmel bir renk derinliği sağlar. Ayrıca çorap sanayinde iyi bir yumuşatma maddesidir.

Kullanma Şekli : İstenen efekte göre kullanım oranı değiştirilebilir. Fularda 10-30 g/lt arasında en iyi sonuçlar alınır. PH=4-4,5 arasında uygulanır.
Depolama : Orijinal ambalajında ve normal sıcaklıkta 6 aydır.
Ambalaj şekli : 60 kg. lık plastik bidon veya 120 kg. lık plastik varillerde.

Uyarı : Katalogda verilmiş olan bu bilgiler , işletme şartlarında ve araştırmalarla elde ettiğimiz en gerçek değerler olmakla beraber, kullanıcıların bu değerleri kendi işletme şartlarında kontrol etmeleri gerekir.